ÚVOD

Vítejte na stánkách klubu BIZON HILL CZECH … motocyklového klubu bez ambic MC.

Sídlíme v našem clubhouse v obci Provodín okr.Česká Lípa. Baví nás jezdit na mašinách a máme rádi vše co se motorkaření týká. Velice rádi Vás přivítáme i osobně, ale do úplného doladění naší základny jsou naše možnosti přijetí návštěv trošku omezeny. Proto nás o Vašem záměru návštěvy raději informujte dopředu. Stačí e-mailem nebo telefonicky. Klubový den je vždy úterý, sudý týden od 18:00 hodin.


 

Aktuálně:

Tradiční zahájení B.H.C. po několika změnách vychází na sobotu 4. 5. 2019.

Sraz bude jako každý rok u Motorkářský prodejny BOARS BIKERS v areálu PRONDO v Kosmonosech mezi 9 a 10h. Odtud vyrazíme v 10h směr Jičín, Trutnov, Adršpach. Zastávky jako každý rok na benzině MOL u Jičína, pak „Na bojišti“ v Trutnově. Po poledni bychom měli dorazit na parkoviště Skalního města v Adršpachu – snad to letos vyjde lépe. Tady si budete moct dát ňákej ten dlabanec a na Bizony tradičně kafe.

FOTO: předchozí ročníky

Z Adršpachu se přesuneme na Klubovnu B.H.C., kde se rozjede ANNIVERSARY PARTY na počest 10. výročí Klubu. Tady se bude točit selátko a čepovat Plzeňské. Určitě se můžete těšit na ňáký to překvápko.

Takže se na Vás těšíme  a Ti co s náma nevyrazí do Adršpachu, rádi přivítáme na Párty v Black Hole po 18:00 hodině.

Howg

 


Nazdar kamarádi a kamarádky.

Protože se setkáváme s častými dotazy na téma „Kdy máte vaše akce?“ a protože bychom rádi připravili akce bez kolize s jinými akcemi ostatních klubů a spolků, tak pro Vás máme podrobnou odpověď.

Naše akce na rok 2019 jsou již stanoveny v těchto termínech:

1.  Na kafe do Ádru….zahájení sezóny 2019….  4.5.2019

2.  BIZON HILL DAY 2019….                               5.7.2019    

3. Ústájení Bizonů…..zakončení sezóny 2019… 9.11.2019

Tak si to někde poznamenejte, ať na to nezapomenete.

Moc se na Vás všechny těšíme

BIZONHIL DAY 2019 – výzva:

Vážení zájemci o spolupráci prosíme Vás, v případě zájmu o reklamu na naší tradiční a úspěšnou akci, o včasnou registraci a domluvu o formě a způsobu umístění reklamy na naše plakáty, podium a ostatní propagační materiály. Případní další zájemci hlaste se nám e-mailem (viz.kontakty). Místa ubývá a tak neváhejte s dlouho. Reklamní plochy jsou v tuto chvíli postupně zaplňovány, ale nějaké místo ještě máme.

 

BIZON HILL CZECH